Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які через війну опинилися у скрутному фінансовому та життєвому становищі, є дуже позитивні новини. Справа в тому, що благодійні організації продовжують підтримувати громадян України. Цього разу допомога надається у формі наборів продуктів, засобів гігієни та необхідного одягу.

Євангельська церква "Спасіння" запрошує переселенців, які мешкають у Полтаві та Полтавській області на зустрічі з обов'язковою видачею гуманітарної допомоги. Зустрічі розпочинаються 9 квітня.

Соціальна допомога, фото: to4ka.fun
Соціальна допомога, фото: to4ka.fun

Хто може отримати гуманітарну допомогу

Зустрічі відбуваються у вигляді годинної розмови за чашкою чаю з печивом, після якого видаються набори. Організація має певні умови:

Проводяться зустрічі лише для переселенців, які ще жодного разу їх не відвідували.

Популярні новини зараз
Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники
Показати ще

Зареєструвати можна кожного дорослого члена сім'ї, який має довідку ВПО.

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Проходять зустрічі щотижня, у разі відсутності без попередження більше ніж двічі заявник не зможе отримати. Скасується зустріч, якщо людина запізнилася на неї більше 15 хвилин.

Продуктові набори, скріншот: YouTube
Продуктові набори, скріншот: YouTube

Як отримати продуктові набори

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно заповнити форму для реєстрації за цим посиланням. Церква знаходиться за адресою: м. Полтава, пр. Миру 24. Списки та час для участі у зустрічах публікуються у Telegram-каналі https://t.me/Salvation_church_help.

Нагадаємо, що можна отримати безкоштовно українцям у скрутному становищі.

Раніше повідомлялося, що субсидію розширили ще на одну категорію: хто може отримати допомогу.

Також, виплати ВПО "підріжуть" - нові правила вже не за горами, не всі отримають гроші.