Кожен споживач бажає платити виключно за фактично спожитий обсяг газу, електроенергії чи води, зокрема гарячої. Щоб нарахування були максимально вірними, потрібно дотримуватись простого правила. Про це йдеться на facebook-сторінці "Облтеплокомуненерго".

Споживачам гарячої води нагадали, що правильність нарахувань у платіжках залежить від своєчасної передачі показників квартирних лічильників.

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

Відповідні дані необхідно надсилати постачальнику послуг не пізніше останнього дня місяця. Стосується це, зокрема, й тих, хто з якоїсь причини не використовує гарячу воду або встановив бойлер.

"Для власників бойлерів та абонентів, які з інших причин не користуються гарячою водою, щомісячна передача показань лічильників є обов’язковою", - попередили комунальники.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Лічильник води / фото: скріншот Youtube
Лічильник води / фото: скріншот Youtube

Передавати показники лічильника гарячої води важливо ще й тому, що ці дані необхідні для правильного формування ще однієї платіжки - за каналізацію.

Якщо споживач забув передати дані про споживання або систематично не робить цього, то платіжки за гарячу воду та каналізацію можуть надсилати з вищими сумами, оскільки розрахунок буде проводитись "по-середньому" споживанню.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Київводоканал" заявив про необхідність перегляду тарифів: подорожчання може пройти у два етапи.

Також наш портал інформував, водоканальники почали формувати "чорні списки" споживачів: кому перекриють воду.

Крім того, ми писали, тарифи на гарячу воду перерахують: кому готуватись до чергового подорожчання.