Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що в Україні вже підвищили тариф на електрику. За прогнозами експертів, очікується також підвищення квартплати та тарифів на воду. Залишається ще одне важливе питання – чи подорожчає для населення газ?

Тариф на електроенергію в Україні в червні зріс із 2,64 до 4,32 грн/кВт-рік. За словами експертів, варто чекати на підвищення та інших тарифів, проте ціна на газ поки залишиться незмінною.

За інформацією консультаційного центру "ГазПравда", вартість блакитного палива залишиться фіксованою ще протягом майже року – до 30 квітня 2025 року включно.

Тарифи на газ / фото: Pixabay
Тарифи на газ / фото: Pixabay

Свої цінові пропозиції оприлюднили усі 12 постачальників, які присутні на газовому ринку України.

Популярні новини зараз
Почалося: українців через суд змушують повертати пенсії до бюджету "Тато все вирішує": мажор, який збив на смерть підлітка в 2018 році, знову небезпечно ганяє по Харкові на Lexus В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Скільки доведеться платити за газ

Протягом року тариф за газ становитиме від 7,70 до 9,99 гривні за кубометр — все залежить від постачальника послуги.

Втім, більшість населення України, а саме 98%, або 12 млн осіб, обслуговує компанія «Нафтогаз», для клієнтів, яких газом забезпечує саме ця компанія, тариф складе 7,96 гривні за кубометр.

З тарифами інших постачальників можна ознайомитись нижче:

Тарифи постачальників, інфографіка: "ГазПравда"
Тарифи постачальників, інфографіка: "ГазПравда"

Нагадаємо, постійно підвищують тарифи: куди подіються гроші українців.

Раніше повідомлялося, що після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили жахливий прогноз.

Також, "Нафтогаз" почав помилятися на користь споживачів: українці дивуються нулям у платіжках.