Різке підвищення тарифів на електроенергію для населення, без особливого розподілу за обсягом і способами споживання, викликало обурення. Люди почали задаватися питанням, що насправді відбувається в енергетичній галузі країни.

Особливо цинічним це підвищення виглядає на тлі війни та руйнувань енергосистеми через ворожі удари. Влада не змогла захистити енергетику, і дехто вважає, що справжня мета підвищення тарифів – зібрати додаткові гроші з населення, які не підуть на відновлення енергетики, а будуть розкрадені на будівництві атомних енергоблоків або виплаті боргів «зеленій» енергетиці.

Енергетика, комунальник / фото: Українська Енергетика
Енергетика, комунальник / фото: Українська Енергетика

Наприкінці березня 2024 року ворог завдав нових ударів по тепловій та гідроенергетиці, і це супроводжувалося корупційними скандалами. Незважаючи на обіцянки влади про захист енергетичної інфраструктури, значну частину маневрової генерації було зруйновано. Говорили, що бетонний захист неможливий або гроші на нього були вкрадені.

Також були заклики звільнити та покарати причетних чиновників, але ці питання швидко замовкли, і багато з них залишилися на своїх посадах. Ідея про створення бетонного захисту була лише розмовами, а кошти могли б піти на закупівлю зброї для захисту від ворожих ударів.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Енергетики. Фото: скрін youtube
Енергетики. Фото: скрін youtube

Навіть якщо бетонний захист неможливий, могли б спробувати інші методи, наприклад, повітряні загородження, як це робили під час Другої світової війни. Нові технології дозволили б зробити це ефективніше.

Нагадаємо, пропадає зв'язок разом зі світлом: експерт видав "геніальні" поради

Раніше ми писали про те, що у нас відключають тричі на день, а у сусідів - завжди "горить": у Yasno назвали причину несправедливості

Вам буде цікаво дізнатися киянам пояснили, чому світло вимикають частіше ніж іншим