Уряд зараз активно вирішує проблему дефіциту генеруючих потужностей в Україні, тому впроваджує нові ідеї для стимулювання бізнесу та населення до створення своєї генерації енергії.

Деякі підприємці вже взялися за цю справу, але не всім по кишені набувати власних установок. У зв'язку з цим уряд оголосив про намір допомогти у цьому питанні.

відсутність електроенергії
відсутність електроенергії

Прем'єр-міністр Денис Шмігаль оголосив про те, що Кабмін готує програму пільгового кредитування для придбання енергетичного обладнання як громадянам, так і бізнесу.

Він також повідомив, що уряд затвердив порядок надання фінансової підтримки фізичним особам, які встановлюють установки з альтернативних джерел енергії у своїх домогосподарствах, таких як сонячні панелі, вітрові та теплові установки.

Популярні новини зараз
Почалося: українців через суд змушують повертати пенсії до бюджету В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Сума компенсації для установок потужністю до 10 кВт на одне домогосподарство становитиме 244 тисячі гривень, а максимальна сума кредиту становитиме 480 тисяч гривень на строк до 5 років.

Електроенергія на приватних сонячних станціях
Електроенергія на приватних сонячних станціях

Щодо бізнесу, умови кредитування поки не уточнені. Однак у банківській спільноті очікують, що нові енергетичні кредитні програми будуть запущені через Фонд розвитку підприємництва.

Національний банк України також пообіцяв спростити вимоги щодо застав для стимулювання енергетичного кредитування. За ціною розрахунку вони очікують, що банки пропонуватимуть кредити під 13-14% річних.

Нагадаємо, про вочі подешевшають, м'ясо та цукор – навпаки: економіст розповів про літні ціни на продукти.

Раніше ми писали про те, що у українців узимку чекають проблеми не лише зі світлом – до чого ще треба бути готовими

Крім того, Знай.ua розповідав про проїзд, комуналку та грошові "бонуси": які пільги в Україні належать пенсіонерам за віком