Ви залишили свої речі в камері зберігання супермаркету, а повернувшись, не знайшли їх на місці? Подібна неприємна ситуація може трапитися з кожним.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів дає чіткі інструкції, що робити у такому випадку.

Негайно звертайтеся до адміністрації магазину

Як тільки ви виявили, що ваші речі зникли, не гайте часу – викликайте адміністрацію супермаркету та поліцію. Відповідно до частини 3 статті 937 Цивільного кодексу України, адміністрація магазину несе повну відповідальність за схоронність ваших речей.

Камери зберігання в магазині, regionbtl
Камери зберігання в магазині, regionbtl

Документуйте все

Детально згадайте, що саме було у вашій сумці. Опишіть кожен предмет поліції, щоб зафіксувати це документально. Це важливо для подальших дій.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Якщо ваші речі дійсно були втрачені, адміністрація магазину повинна відшкодувати вам їх вартість. Але що робити, якщо вони відмовляються це зробити?

Звертайтеся до суду

Якщо адміністрація магазину не бажає добровільно відшкодувати вам збитки, ви маєте право подати відповідний позов до суду. Звернення до суду може бути останнім кроком, але воно точно допоможе вам відновити справедливість.

Держпродспоживслужба нагадує: залишення речей у камері схову – це ваше право, а не обов’язок. Тому, наступного разу, можливо, варто задуматися, чи варто ризикувати своїм майном, залишаючи його у камері зберігання супермаркету.

Нагадаємо, Як заощадити на воді: прості кроки для зменшення рахунків

Раніше ми розповідали, У яких випадках неможливо повернути неякісний товар: невідомі пастки онлайн-шопінгу

Також, Купити квартиру зараз чи зачекати: поради експертів