Великі торговельні мережі переписали ціни на популярну сирну продукцію. Скільки доведеться заплатити цінителям цього продукту, показують дані моніторингу на порталі "Мінфін".

В українських супермаркетах встановили нові ціни на плавлений, твердий та кисломолочний сири. Деякі товари стали дорожчими - інші трохи доступнішими.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціни на плавлений сир

Популярний сир плавлений "Весела Корівка" вершковий 38% в середньому продається по 23,40 гривні за 70 грамів. Продукт зріс у ціні майже на 5 гривень.

Ціни на плавлений сир. Фото: скрін Мінфін
Ціни на плавлений сир. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Ціни на твердий сир

У цій категорії помітне здешевлення. Наприклад, твердий сир "Звени Гора" голландський 45% у середньому зменшився в ціні з 499,10 до 487,97 гривні за кілограм. Сир "Комо" традиційний 50% також став доступнішим. Середній цінник зменшився майже на 25 гривень – до 420,74 гривні за кіло.

Ціни на твердий сир. Фото: скрін Мінфін
Ціни на твердий сир. Фото: скрін Мінфін

Кисломолочний сир

Сир "Простонаше" 9% у середньому продається по 74,55 гривні за 300 грамів. Цінник залишається високим, але якщо порівнювати з минулим місяцем, то відзначається здешевлення на 3,6 гривні.

Ціни на кисломолочний сир. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кисломолочний сир. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, помідори, печериці та молода капуста – дорога розкіш: нові ціни залишать із порожнім шлунком.

Також наш портал інформував, ціни перекинулися "з ніг на голову": скільки заплатимо за вершкове масло, макарони та сардельки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, зі слабким серцем на вітрину краще не дивитися: ковбаса, буженина та бекон обійдуться у половину зарплати.