Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які під час походу в магазин чи на ринок уважно стежать за змінами цінників на головні продукти харчування, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на популярні продукти з відділів "молочки".

Зокрема, йдеться про молоко, сметану та твердий сир. Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від фахівців економічного порталу Minfin.

Ціни на продукти України регулярно змінюються. На цей раз підвищення вартості торкнулося деяких видів молочки.

Ціни на молочку, фото: Знай.ua
Ціни на молочку, фото: Знай.ua

Вартість молока

Зокрема, станом на 11 квітня, порівняно з минулим місяцем, подорожчало молоко "Простонаше" 1% із 42,85 грн до 43,95 грн за 900 мл. "Яготинське" 2,6% можна придбати, навпаки, дешевше – 41,57 грн. за 900 мл.

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається
Показати ще

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Вартість сметани

Президент Сметана 15% подорожчала на кілька копійок, до 40,88 грн за 350 гр. Простонаше в середньому ви можете придбати за 50,01 грн. за 340 гр.

Ціни на сметану, скріншот: Minfin
Ціни на сметану, скріншот: Minfin

Вартість твердого сиру

Сир твердий "Звени Гора" голландський 45% 1 кг продається в Metro - 499,10 грн., Megamarket - 484,90 грн. Сир твердий "Звени Гора" голландський 45% по 285 гр. продається в Novus - 114,00 грн. А ось сир твердий "Комо" традиційний 50% 1 кг торгується в Novus по 449,00 грн., Metro - 446,06 грн., Auchan - 400,50 грн., Megamarket - 413,90 грн.

Ціни на твердий сир, скріншот: Minfin
Ціни на твердий сир, скріншот: Minfin

Нагадаємо, беріть пакет побільше: супермаркети порадували знижками на сало, ковбасу та сардельки.

Раніше повідомлялося, кіло всього по 22 грн: в Україні знижуються ціни на гречку, рис та макарони.

Також, можна отримати лише кілька днів: українцям роздають продуктові набори.