Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є відразу кілька важливих новин. Справа в тому, що під кінець березня великі українські мережі супермаркетів відновили цінники на популярні овочі.
Поки на грядках українців починають з'являтися перші кущики розсади, у супермаркетах різко злетіли цінники огірків, помідорів та болгарського перцю. Ціни на огірки, помідори та перець навесні завжди високі, тому що їхній сезон ще не розпочався. При цьому, порівняно з минулим місяцем, вони значно підскочили в ціні.
Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Ціни на овочі. Фото: скрін youtube
Ціни на овочі. Фото: скрін youtube

Вартість огірків

Згідно з відкритою інформацією, станом на 30 березня гладкі огірки в середньому продаються по 163,00 грн/кг, що майже на 30 гривень дорожче, ніж у лютому. Цінник на колючі огірки зріс з 128,98 грн/кг до 157,50 грн/кг. Подешевшали лише довгоплідні – з 151,00 грн/кг до 139,00 грн/кг.

Ціни на огірки, скріншот: Minfin
Ціни на огірки, скріншот: Minfin

Вартість помідорів

Подорожчали й червоні помідори на майже 4 гривні, до 101,74 грн/кг. Вершки підвищилися у ціні з 108,12 грн/кг до 126,10 грн/кг.

Ціни на помідори, скріншот: Minfin
Ціни на помідори, скріншот: Minfin

Вартість болгарського перцю

А ось болгарський жовтий перець подорожчав майже на 20 гривень до 219,05 грн/кг. Наприклад, у Новус він коштуватиме 199,00 грн/кг, а Метро за нього доведеться віддати 239,10 грн/кг.

Ціни на перець болгарський, скріншот: Minfin
Ціни на перець болгарський, скріншот: Minfin

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще