Якщо ваш будинок чи квартира порожні, і ніхто там не живе тривалий час, але в них є газ, то компанія "Нафтогаз" попереджає про те, що важливо продовжувати передавати показники.

Треба знати скільки газу показує лічильник, навіть якщо ви газом не користуєтесь. Це потрібно робити кожного місяця, щоб потім не було плутанини або зайвих платежів.

Платіжки за газ, скріншот: YouTube
Платіжки за газ, скріншот: YouTube

Коли ви відправляєте цифри з лічильника, ваш місцевий газовик бере їх до уваги, і вони використовуються для підрахунку, скільки газу ви використали.

Інформація про це потім іде на велику базу даних, звідки "Нафтогаз" бере цифри, щоб вирішити, скільки вам потрібно заплатити за газ.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Платіжки за газ, скріншот: YouTube
Платіжки за газ, скріншот: YouTube

У випадках, коли на вашому рахунку за газ з’являються суми, які вам здаються завищеними, "Нафтогаз України" настійно рекомендує не ігнорувати таку ситуацію.

Треба звернутися безпосередньо до вашого газопостачальника для уточнення обставин і коригування платіжних даних.

З робити це можна кількома способами. Перший і найшвидший – використовувати онлайн-сервіси. Другий спосіб – звернення до сервісного центру газопостачальної компанії особисто.

У випадку виявлення помилок або непорозумінь, вчасне звернення допоможе уникнути непотрібних затрат.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Газмережі" змінять місячний платіж за розподіл газу: хто заплатить менше

Також, Знай.ua писав про не лише вода, газ та світло: що ще покриває житлова субсидія

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, кому з українців дозволили платити за газ по фіксованому тарифому: в запасі 365 днів