Деякі побутові споживачі отримають у березні рахунки зі зміненим місячним платежем за розподіл газу. Про це попередили на facebook-сторінці Житомирської філії "Газмережі".

Газовики попередили, що деякі споживачі отримають у березні платіжки за доставку газу, розраховані за новим тарифом. Зміни торкнуться колишніх клієнтів ПрАТ "Коростишівгаз", яким з 1 березня надає послуги національний оператор "Газмережі".

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

Зазначається, що перерахунок місячного платежу буде здійснено у бік зменшення. Попередній тариф на доставку газу становив 2,184 гривні, а тепер він знижується до 2,04 гривні за кубометр.

"Для всіх споживачів вартість послуг доставки (розподілу) газу розраховується індивідуально. Розмір плати залежить від обсягів споживання у газовому році. Щомісячний платіж за розподіл газу кожен споживач може підрахувати самостійно", - нагадали фахівці "Газмережі".

Популярні новини зараз
Українців огорнуть спекою, але не дадуть забути про грози: прогноз погоди до 23 червня Світла немає, а вуличні ліхтарі сяють навіть вдень - столична влада пояснила причину Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

Щоб дізнатися про розмір щомісячного платежу, потрібно взяти обсяг споживання газу протягом "газового року", а потім помножити на тариф і розділити на 12. Отримана цифра - сума, яку потрібно щомісяця платити газорозподільній компанії.

Раніше портал Знай повідомляв, платіжка за доставку блакитного палива: газовики розклали по поличках популярне питання.

Також наш портал інформував, як анулювати необґрунтовані нарахування: "Нафтогаз" поділився інструкцією.

Крім того, ми писали, газовики поділилися інструкцією, яка врятує гаманці українців: три прості кроки.