В Україні змінилися ціни на деякі молочні продукти. Що коштуватиме дешевше, а що додало у вартості кілька гривень, показують дані моніторингу на порталі "Мінфін".

Великі українські супермаркети перерахували ціни на деяку "молочку". Дешевше українцям коштуватиме молоко та кисломолочний сир, а от сметана помітно збільшилася у вартості.

Ціни на молочку. Фото: скрін youtube
Ціни на молочку. Фото: скрін youtube

Ціни на молоко

Середня вартість молока "Простонаше 1%" знизилася з 43,74 до 42,77 гривні за 900 мл.Молоко "Яготинське 2,6%" також стало дещо доступнішим. Цінник знизився з 43,09 до 42,28 гривні за 900 мл. Найдешевше продукт у мережі Megamarket - 37 гривень. Найвища вартість у Metro - 45,24 гривні.

Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін
Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Ціни на сметану

Сметана "Президент 15%" відчутно подорожчала. Середня вартість продукту зросла з 39,93 до 43,77 гривні за 350 грамів. Найвищий цінник на сметану в мережі Novus - 44,99 гривні.

Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сметану. Фото: скрін Мінфін

Ціни на кисломолочний сир

Сир "Простонаше 9%" у середньому подешевшав приблизно на 4 гривні - до 74,20 гривні за 300 грамів. У Metro встановлена ​​найскромніша ціна на продукт - 60,22 гривні. У мережі Megamarket сир обійдеться найдорожче - 77,40 гривні.

Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, смачно поїсти тепер надто дорого: супермаркети встановили нові ціни на буженину, сир та ковбасу.

Також наш портал інформував, ціни пригнічують апетит: супермаркети змінили вартість сосисок, ковбасок та бекону.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, полиці у магазинах спорожніють? Чому хліб може стати дефіцитним продуктом.