Міністр соціальної політики України, Оксана Жолнович, нещодавно на конференції у Вільнюсі заявила, що країна перегляне підхід до соціальних виплат.

Проблема в тому, що Україна взяла на себе надто багато соціальних зобов'язань, але не вистачає грошей, щоб їх виконувати.

"Ми взяли на себе надмірну кількість соціальних зобов'язань із соціальних виплат, які не завжди можуть бути підтверджені фінансовим ресурсом. І цей дисбаланс тягне за собою величезну кількість судів, які не можуть бути виконані з точки зору можливості економіки, покривати такі витрати", – пояснила Жолнович.

гроші
гроші

Оксана сказала, що соціальний бюджет України другий за величиною після оборонного, але з урахуванням збільшення кількості людей на межі бідності та інших уразливих груп необхідно оптимізувати витрати. Неможливо просто збільшити цей бюджет, потрібно зробити виплати більш адресними та ефективними.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

"Ми працюємо над тим, щоб переглянути філософію соцвиплат. Щоб кожна ця виплата мала чітку мету – вихід людини зі складної життєвої ситуації та обов'язково була пов'язана з послугою, яка допоможе людині стати економічно незалежною", – додала міністр.

Простіше кажучи, Україна збирається робити виплати більш цілеспрямованими та ефективними, щоб реально допомагати людям ставати на ноги.

Нагадаємо, субсидіанти можуть не розраховувати на гроші: у Мінсоцполітики попередили громадян

Раніше ми писали про те, що без цієї довідки виплат не буде: ВПО розповіли, де її взяти

Крім того, Знай.ua повідомляв, з 1 липня діти отримають нові соцвиплати: які офіційні суми