У деяких багатоквартирних будинках, де діє об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), а також при недостатній активності виконавців комунальних послуг, не подається до Пенсійного фонду необхідна інформація.
Ця інформація є важливою для призначення житлових субсидій і пільг мешканцям. Як результат, мешканці таких будинків можуть не отримати виплати, на які вони мають право на підтримку в оплаті житлово-комунальних послуг.

Оформлення субсидії, скріншот: YouTube
Оформлення субсидії, скріншот: YouTube

Міністерство соціальної політики наголошує, що з цієї проблемою можна боротися, використовуючи онлайн-сервіси для подання документів на отримання субсидій. Тепер цей процес став більш доступним і зручним.

Крім того, для полегшення обміну інформацією між державними органами та постачальниками комунальних послуг були створені спеціальні електронні кабінети на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Збори ОСББ, скріншот: YouTube
Збори ОСББ, скріншот: YouTube

Це дозволяє швидше і ефективніше призначати субсидії, забезпечуючи більш точні розрахунки і зменшуючи ризики втрати пільг для громадян, які мають потребу у фінансовій підтримці на оплату комунальних послуг.

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Нагадаємо, українців можуть позбавити субсидій через ОСББ: як не стати жертвою недбалості

Раніше ми писали про те, що ОСББ пропонують мільйони компенсації: до того ж буде світло завжди

Вам буде цікаво дізнатися повістки від ЖЕКів та ОСББ: які зміни чекають