Пенсійний фонд припинив нарахування житлових субсидій деяким категоріям громадян. Хто і з якої причини не отримуватиме допомогу з 1 липня, розповів заступник голови ГУ ПФУ у Запорізькій області Сергій Кам'янченко.

Деякі отримувачі житлової субсидії мали оновити свої дані у Пенсійному фонді. Ті, хто цього не зробив, не отримуватимуть допомоги від держави.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Це стосується таких категорій громадян:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які проживали чи проживають на тимчасово окупованих територіях;
  • українці, які лютого 2022 року не актуалізували свої дані як одержувачі субсидій.

Втім, згадані категорії громадян не втратили свого права на допомогу. Вони можуть відновити нарахування субсидій, але для цього необхідно оновити дані шляхом звернення до відділень ПФУ.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Оформлення документів, фото: ПФУ
Оформлення документів, фото: ПФУ

Ті, хто не може фізично з'явитися в сервісний центр, можуть надіслати необхідні документи поштою або подати відповідну заявку через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Варто нагадати, що українці отримають збільшені субсидії за червень. Перерахунок виплат автоматично провели через підвищення тарифу на електроенергію для населення.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що потрібно знати пенсіонерам, щоб не втратити частину виплати: ПФУ попередив кожного.

Також наш портал інформував, призначать субсидію навіть за наявності боргу: які документи потрібно віднести до ПФУ.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, комуналка ляже на ваші плечі: ПФУ може забрати пільги у деяких пенсіонерів.