В осінньо-зимовий період споживання газу збільшується, адже багато споживачів запускають котли для опалення житла. Чи доведеться в опалювальний сезон платити більше за доставку газу, пояснили фахівці компанії "Газмережі".

З похолоданням українці починають активніше використовувати блакитне паливо, адже у багатьох встановлено автономне опалення.
Відповідно рахунки за спожитий газ сильно збільшуються.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

У той самий час вартість розподілу газу оплачується щомісячно рівним платежем і змінюється залежно від пори року.

"Сума у платіжках у зимові, весняні, осінні та літні місяці буде однаковою. Розрахунки рівними частинами протягом року дозволяють уникнути значного фінансового навантаження на бюджет родин при зростанні обсягів використання газу у опалювальному сезоні", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Побутовим споживачам необхідно сплачувати за доставку палива щомісяця до 20 числа. При цьому у призначенні платежу потрібно обов'язково вказувати ПІБ платника, номер особового рахунку, адресу домогосподарства.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди.

Також наш портал інформував, газові труби в будинку чи квартирі: "Газмережі" нагадали споживачам про важливу заборону.

Крім того, ми писали, "Нафтогаз" почав помилятися на користь споживачів: українці дивуються нулям у платіжках.