Крім субсидії чи пільг, деяким українцям доступна муніципальна допомога на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідну підтримку надають малозабезпеченим мешканцям Одеси. Про це повідомляється на офіційному сайті міста.

Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube
Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube

В Одесі регулярно відбувається засідання спеціальної комісії, яка визначає осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги для оплати комунальних послуг.

Звернутися за підтримкою можуть громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах та не мають можливості вчасно та в повному обсязі сплачувати комунальні рахунки.

Популярні новини зараз
Українцям доведеться працювати довше для отримання пенсії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Оплата комуналки, скріншот: YouTube
Оплата комуналки, скріншот: YouTube

"Комісія прийняла рішення призначити адресну муніципальну допомогу на погашення заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги 114 громадянам м. Одеси на загальну суму 970 500 грн. Шістьом громадянам надано рекомендації для призначення адресної муніципальної допомоги на погашення заборгованості", - йдеться у повідомленні.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що муніципальна допомога на комуналку надається і в інших українських містах. Наприклад, в Івано-Франківську щорічно виплачують по 5000 гривень на оплату платіжок. Допомога надається військовослужбовцям, які не мають статусу УБД та не користуються іншими пільгами на комуналку.

Раніше портал Знай повідомляв, грошова допомога на оплату комуналки: розширено перелік громадян, які отримають виплати.

Також наш портал інформував, ризикуєте залишитися без світла та води, натомість із судовою повісткою: які покарання готують боржникам за комуналку.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні прості громадяни отримають підвищену субсидію: кому допоможуть грошима в першу чергу.