Згідно з інформацією, чоловік відкрив рахунок у відділенні Ощадбанку в Краматорську 15 серпня 2017 року з метою отримання пенсійних виплат через цей банк. Однак, коли він подав заяву до управління Пенсійного фонду України (ПФУ) в Краматорську для перерахування пенсії на новий банківський рахунок, її не прийняли через те, що банк не надав відповідну інформацію, яка вимагалася відповідно до стандартів.

Ощадбанк / фото: відкриті джерела
Ощадбанк / фото: відкриті джерела

Зокрема, банк не змінив чинний рахунок відповідно до міжнародного стандарту IBAN і не надіслав повідомлення ПФУ про це. Це призвело до ситуації, коли управління ПФУ в Краматорську не могло виконати судове рішення про перерахування пенсії на новий рахунок у Ощадбанку.

Чоловік вважає, що через недії банку він зазнав матеріальних втрат, оскільки був позбавлений пенсійних виплат на суму 75 356 гривень.

У рішенні Печерського районного суду Києва, що було опубліковане 1 грудня 2023 року, відмовлено чоловікові у задоволенні його позову.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Людині дають гроші
Людині дають гроші

Суд вказав, що причиною невиконання рішення суду стало саме відсутність необхідної заяви в управлінні ПФУ в Краматорську, яка б дозволила виконати перерахування пенсії на новий рахунок у Ощадбанку.

Крім того, Знай.ua повідомляв, "Ощадбанк" спростив життя переселенцям: як у зручний спосіб підтвердити дані

Також наш портал інформував, вмерти з голоду не дадуть: яку допомогу можуть отримати безробітні українці

Вам буде цікаво дізнатися українці виступили проти "Ощадбанку" - у додатку шахраї: знімають гроші