Для всіх наших дорогих і шанованих читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є ціла низка дуже важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили цінники на популярні спеції, а також товари з відділів бакалії.

Відразу зазначимо той факт, що в Україні на початку літа трохи змінилися ціни на борошно та цукор, а ось вартість солі навіть встигла показати певну стабільність.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Бакалія, скріншот: YouTube
Бакалія, скріншот: YouTube

Варто одразу наголосити на тому факті, що для середньостатистичного українця борошно, цукор і сіль є продуктами першої необхідності, без яких важко уявити повсякденний побут. До того ж ці базові інгредієнти є практично в будь-якому рецепті, а їх економна покупка - запорука раціонального ведення домашнього господарства.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми "Тато все вирішує": мажор, який збив на смерть підлітка в 2018 році, знову небезпечно ганяє по Харкові на Lexus Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вартість борошна

Зокрема, пшеничне борошно в середньому продається по 23,23 грн/кг, що на 43 копійки дорожче, ніж минулого місяця. За два кілограми такого ж борошна доведеться віддати 42,96 грн.

Ціни на борошно, скріншот: Minfin
Ціни на борошно, скріншот: Minfin

Вартість цукру

Цукор також подорожчав на кілька копійок до 29,50 грн/кг. При цьому в Ашан і Метро він коштуватиме 28,40 грн/кг, а МегаМаркет – 32,70 грн/кг.

Ціни на цукор, скріншот: Minfin
Ціни на цукор, скріншот: Minfin

Вартість солі

А ось цінник на сіль залишився на рівні минулого місяця – 35,74 грн/кг. Однак, якщо в Ашані вона продається по 33,88 грн/кг, а в МегаМаркеті -37,60 грн/кг.

Ціни на сіль, скріншот: Minfin
Ціни на сіль, скріншот: Minfin

Нагадаємо, беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця.

Раніше повідомлялося, половинка – не менше 15 грн: супермаркети різко підняли ціни на чорний та білий хліб.

Також, на полицях супермаркетів нові цінники: скільки заплатимо за популярні консерви.