Станом на 16 травня 2024 року, в Україні оновилися ціни на спеції. Скільки коштують сіль та перець, як змінилась ціна в порівнянні з минулим місяцем та скільки українцям потрібно віддати за них на касі гіпермаркетів.

Дані оприлюднили на офіційному сайті Мінфіну.

Сіль і перець – це спеції, які користуються особливою популярністю на кухні, тому варто знати, скільки вони сьогодні коштують в Україні.

Ціни на сіль

Сьогодні за 1 кілограм морської харчової солі потрібно заплатити, в середньому, 35,74 гривень, що на 1 копійку дешевше, ніж у минулому місяці.

Якщо ви плануєте купувати морську харчову сіль в мережі гіпермаркетів "Auchan", за 1 кілограм потрібно віддати 33,88 гривні, водночас, в "Megamarket" вартість солі на 3,72 гривні більша, та складає 37,60 гривень.

Популярні новини зараз
Юрист розповів, які шанси посадити всіх ухилянтів за ґрати Українців змусять платити за власні заощадження Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення
Показати ще

Середня ціна харчової солі в Україні. Фото: Мінфін
Середня ціна харчової солі в Україні. Фото: Мінфін

Ціни на чорний перець

За 20 грамів чорного перцю горошок, в середньому, 16,13 гривень, що на 2,72 гривні дорожче, ніж у квітні поточного року.

Вартість 10 грамів духмяного чорного перцю горошок залишилась на тому ж рівні, що і минулого місяця, а саме 7,80 гривень.

Вартість чорного перцю в супермаркетах

Перець чорний горошок 10 грамів:

  • Auchan 7,80 грн.

Перець чорний горошок 20 грамів:

  • Novus 17,49 грн.;

  • Metro 16,11 грн.;

  • Megamarket 14,80 грн.

Середня ціна чорного перцю в Україні. Фото: Мінфін
Середня ціна чорного перцю в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що в Україні несподівано змінилися ціни на популярні молочні продукти в травні 2024 року.

Як повідомляли раніше, українців попередили про підвищення цін на шпроти, сардини та кабачкову ікру в популярних супермаркетах.

Як писав "Знай" раніше, в Україні найближчим часом різко зростуть ціни на картоплю, моркву та цибулю.