Чоловік вирішив переказати 850 гривень через програму "Монобанк" на рахунок іншої особи, але випадково вказав неправильний номер телефону одержувача.

Після цього він негайно спробував виправити помилку, повідомивши службу підтримки банку та направивши звернення на офіційну поштову адресу. Проте банк відмовився розкривати інформацію про одержувача, посилаючись на банківську таємницю.

монобанк
монобанк

У своїй відповіді банк зазначив, що транзакцію було здійснено відповідно до наданого чоловіком реквізиту карти, а також намагався зв'язатися з одержувачем коштів для повернення суми. Однак, одержувач не підтвердив помилку та не погодився на повернення коштів без своєї згоди.

У рішенні суду зазначено, що "Монобанк" не є відповідачем у справі, оскільки кошти було перераховано на рахунок іншої особи, а не самого банку.

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Мізерні пенсії стануть ще меншими: у кого ПФУ може забрати частину виплат В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення
Показати ще

Гроші, Дело.uа
Гроші, Дело.uа

Суд також відмовив чоловікові в задоволенні позову, оскільки він не зміг довести, що переказ був хибним, і банк діяв відповідно до вказівок клієнта. Таким чином, рішення суду означає, що кошти не повернуть чоловікові, адже банк діяв законно.

Нагадаємо, "Пастка", в яку легко потрапити: клієнтів ПриватБанку застерегли від втрати грошей

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що втратив кошти, тепер чекай на 2 місяці: українець з карткою Монобанк шокований походом до банкомату ПриватБанку

Вам буде цікаво дізнатися "Ощадбанк" спростив життя переселенцям: як у зручний спосіб підтвердити дані