ПриватБанк порадував клієнтів "універсальними" знижками. На чому можна заощадити, розповіли на офіційному сайті фінустанови.

ПриватБанк вирішив вкотре порадувати українців акцією із можливістю отримання вигоди для гаманця. Скористатися шансом можуть усі клієнти, які мають карти "Універсальна", "Універсальна Gold" або преміальна.

Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube
Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube

Так, цього разу клієнти "ПриватБанк" можуть отримати знижки на пальне при виконанні певних умов, у тому числі оплати карткою. На кожному літрі бензину та дизпалива можна заощадити 1,5 гривні. Також надається знижка на скраплений газ.

"Знижка на АЗС мережі WOG при купівлі від 20 до 125 літрів пального: 1,5 грн – на літр бензину та дизеля; 1 грн – на літр газу", - йдеться у повідомленні фінустанови.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

Які умови потрібно виконати:

  • заправити автомобіль на АЗС мережі WOG будь-яким паливом від 20 літрів одним чеком;
  • назвати номер телефону на касі або показати карту PRIDE;
  • розрахуватися карткою Visa від ПриватБанку "Універсальна"/"Універсальна Gold" або преміальна;
  • одержати знижку на кожен літр придбаного палива.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, вижити в окупації та відбитися від колекторів ПриватБанку: українці скаржаться на нереальний тиск.

Також наш портал інформував, "махінації" з виписками та штучні борги: клієнти ПриватБанку зіткнулися з новими "сюрпризами".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, заблокував карту без пояснень: ПриватБанк залишив вдову військового з дитиною без копійки на існування.