Одна клієнтка YASNO, постачальника електроенергії, викрила порушення компанії просто на сторінці Facebook. Вона розповіла історію про те, що компанія підробляє документи, щоб закрити свої прорахунки та вибити борги.

Але коли вона про це згадала, то отримала відповідь, яку навряд чи очікувала.

Дівчина вказала на безліч протиріч у документах, які YASNO надали їй. Дівчина зауважила, що компанія поспішала настільки, що навіть не перевірила відповідність інформації у листах фактичної ситуації.

Yasno. Фото скріншот Youtube
Yasno. Фото скріншот Youtube

Також вона виявила помилки у датах та актах, які не могли не викликати сумнівів:

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

"Ви так поспішали, щоб не порушити втретє, що склепували два листи за 2021 і 2022 рік, поспіхом роздрукували виписку з рахунку, засунули в конверт і надали просто мені в руки. Але не перевірили, і зміст ваших листів суперечить даним витягам – на мою користь. Ви хоч читайте, що пишете."

Однак, коли вона поділилася своїми висновками та вимогами, відповідь від гендиректора компанії Сергія Коваленка виявилася незвично різкою:

"Давайте востаннє. Ви можете писати скільки завгодно коментарів, але суті це не змінить. ви системно не платите за спожиту електроенергію. рішення тієї ж комісії ви знаєте. всі нарахування коректні."

Коментар гендиректора YASNO / фото: скріншот Facebook
Коментар гендиректора YASNO / фото: скріншот Facebook

Незважаючи на таке неприємне поводження, клієнтка не здалася. Вона рішуче заявила, що продовжуватиме боротися за свої права та за дотримання законодавства:

Скарга на YASNO / фото: скріншот Facebook
Скарга на YASNO / фото: скріншот Facebook

Вона не лише пообіцяла поділитися всіма фактами та документами, а й подала на компанію до суду.

Варто нагадати про відключення боржників: у YASNO розповіли, як залишитися зі світлом

Раніше ми писали електроенергію по 15 грн/кВт? У YASNO зробили заяву щодо тарифів

Крім того, Знай.ua повідомляв, це вас врятує: які заходи допоможуть уникнути банкрутства.