Важлива інформація від Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області! З 1 квітня набули чинності зміни щодо розміру мінімального страхового внеску.

Згідно із Законом України від 09.11.2023 № 3460-IX "Про Державний бюджет України на 2024 рік", мінімальну заробітну плату встановлено на рівні 8 000 грн.

Про це ПФУ повідомляє у Facebook.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Ця зміна призводить до коригування розмірів виплат та внесків, що залежать від мінімальної заробітної плати.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Особливо це стосується мінімального страхового внеску, який із 1 квітня становить 22% від розміру мінімальної заробітної плати.

Таким чином, для зарахування до страхового стажу одного повного місяця застрахованою особою необхідно сплатити страховий внесок у розмірі не менше 1760 грн з кожної застрахованої особи з 01.04.2024.

Обмін грошей. Фото: скрін youtube
Обмін грошей. Фото: скрін youtube

Крім того, важливо пам'ятати, що Пенсійний фонд України та інші органи соціального забезпечення можуть надати додаткову інформацію та консультації щодо питань, що стосуються страхових внесків та пенсійних прав.

Звернення за консультацією може допомогти громадянам краще розібратися у своїх зобов'язаннях та правах у контексті цих змін.