Важлива інформація від Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області! З 1 квітня набули чинності зміни щодо розміру мінімального страхового внеску.

Згідно із Законом України від 09.11.2023 № 3460-IX "Про Державний бюджет України на 2024 рік", мінімальну заробітну плату встановлено на рівні 8 000 грн.

Про це ПФУ повідомляє у Facebook.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Ця зміна призводить до коригування розмірів виплат та внесків, що залежать від мінімальної заробітної плати.

Популярні новини зараз
Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Українцям доступна нова грошова допомога: хто отримає понад 10 тисяч гривень
Показати ще

Особливо це стосується мінімального страхового внеску, який із 1 квітня становить 22% від розміру мінімальної заробітної плати.

Таким чином, для зарахування до страхового стажу одного повного місяця застрахованою особою необхідно сплатити страховий внесок у розмірі не менше 1760 грн з кожної застрахованої особи з 01.04.2024.

Обмін грошей. Фото: скрін youtube
Обмін грошей. Фото: скрін youtube

Крім того, важливо пам'ятати, що Пенсійний фонд України та інші органи соціального забезпечення можуть надати додаткову інформацію та консультації щодо питань, що стосуються страхових внесків та пенсійних прав.

Звернення за консультацією може допомогти громадянам краще розібратися у своїх зобов'язаннях та правах у контексті цих змін.