Час важливих рішень настав, і своєчасна евакуація може врятувати життя. Але як бути готовим до цієї непередбаченої події? Ось кілька рекомендацій.

Ними поділилися у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зберіть документи: пам'ятайте взяти з собою паспорти, трудові книжки, пенсійні посвідчення, військові квитки та інші документи. Найкраще мати їх копії або фотографії.

Евакуація жителів Донбасу
Евакуація жителів Донбасу

Забезпечте інформацію про дітей: покладіть копію свідоцтва про народження та контактні дані батьків або родичів у рюкзак чи кишеню одягу дитини.

Популярні новини зараз
Графіки відключення електроенергії на 25 червня Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Розподіліть готівку: розділіть гроші на кілька частин і покладіть їх у різні місця. Не забудьте взяти ключі від будинку та автомобіля.

Підготуйте електроніку та освітлення: візьміть із собою телефон, зарядні пристрої, ліхтарики, батарейки, сірники, запальничку та свічки.

Будьте готові до погодних умов: візьміть додатковий одяг, плащ-дощовик або парасольку.

Скрін, ua-reporte Евакуація
Скрін, ua-reporte Евакуація

Забезпечте продовольство та гігієну: складіть у рюкзак їжу на тривалий час та засоби гігієни.

Підготуйте аптечку: увімкніть до неї жарознижувальні, знеболювальні, антисептики, пластирі та інші необхідні медикаменти.

Майте інформацію про групу крові: по можливості, майте при собі запис про групи крові та резус-факторів членів сім'ї.

Пам'ятайте, що під час евакуації заборонено брати з собою зброю та вибухові речовини.

Для евакуйованих українців передбачено соціальні гарантії, включаючи безоплатне житло, фінансову, психологічну та медичну допомогу.

Якщо ви бажаєте повідомити про бажання евакуюватися, ви можете зателефонувати на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 1548 або використовувати месенджери WhatsApp/Telegram/Viber за номером: (096) 078-84-33.

Крім того, Знай.ua повідомляв, У підводному човні України масово звертаються до суспільства і депутатів: вже кричать про допомогу

Також наш портал інформував, готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень