Індексація пенсій в Україні мала викликати радість у пенсіонерів, але нові правила розчарували багатьох із них.

Замість обіцяних підвищень у 13% та мінімального збільшення на 100 гривень, багато пенсіонерів отримали набагато менше або ж зовсім залишилися без надбавки.

пенсіонери

Експерт з пенсійної політики Сергій Коробкін провів аналіз відгуків глядачів свого каналу про пенсійну реформу в Україні. Він виявив, що навіть люди з великим стажем та високими зарплатами зіткнулися з проблемами у новій системі індексації пенсій.

За його словами, деякі пенсіонери, які раніше мали певні доплати, такі як "чорнобильська", після перерахунку пенсій втратили ці доплати або отримали меншу суму, ніж очікували.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

пенсіонери

Це спричинило значне незадоволення серед пенсіонерів, оскільки вони розраховували на обіцяне підвищення.

Ці ситуації показують, що треба докладніше досліджувати вплив пенсійної реформи на різні групи людей і шукати способи вирішення проблем, з якими стикаються пенсіонери.

Ті, хто пішли на пенсію у 2020 році, очікували отримати додаткові 100 гривень до своїх пенсій. Проте насправді ці гроші були враховані в їхніх пенсіях як доплата за наднормативний стаж, а не як індексація.

Таким чином, пенсіонери отримали лише 16 гривень додатково, що було великою розчарованням для них.

Нагадаємо, Індексацій пенсії більше не побачите: кого з пенсіонерів позбавлять надбавок

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Індексація вдарила не тільки по пенсіям: кому ще чекати підвищення

Також, Знай.ua писав про Платіжки будуть більшими за пенсію: як можуть змінитися тарифи на газ