Комунальники попередили неплатників про серйозні наслідки. Деяким споживачам доведеться заплатити навіть більше, ніж вони заборгували. Кому загрожують додаткові витрати, розповіли на facebook-сторінці КП "Обухівводоканал".

Українці нагромадили багато боргів за комунальні послуги, зокрема за водопостачання. Підприємства змушені активно боротися з боржниками, щоб мати можливість і надалі надавати послуги.

Борги за комуналку. Фото: Youtube
Борги за комуналку. Фото: Youtube

Так, комунальники попередили, що на неплатників може очікувати досить неприємний сюрприз - заплатити доведеться більше, ніж заборгували.

"Підприємство змушене вживати заходів, спрямованих на примусове стягнення заборгованості через судові інстанції, як наслідок, це призводить до додаткових витрат для боржників", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Платіжки за воду. Фото: скрін youtube
Платіжки за воду. Фото: скрін youtube

Співробітники водоканалу спочатку можуть відключити воду, а потім ініціювати примусове стягнення боргу через суд. У результаті неплатнику, крім боргу, доведеться сплатити судові збори, а також послуги з повторного підключення до централізованого водопостачання.

Раніше портал Знай повідомляв, відразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки.

Також наш портал інформував, від українців приймають заяви на компенсацію за комуналку: хто поверне частину грошей.

Крім того, ми писали, не встигли заплатити – готуйтеся до "сюрпризів": як покарають за прострочені комунальні рахунки.