Пенсійний фонд нагадав українцям у яких випадках гроші, які держава виплачує як допомога зі сплати комунальних платежів, можуть скасувати чи вимагати повернення.

У Пенсійному фонді нагадали, про що слід пам'ятати, що в деяких моментах можна залишитися без допомоги. Є п'ять найпопулярніших причин, які можуть призвести до такого результату.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Українці звертаються до держави за субсидіями, коли не можуть самостійно сплачувати рахунки за спожиті комунальні послуги. Загальний рівень доходу, про який слід звітувати, подаючи заяву про отримання таких виплат.

Коли субсидії буде скасовано?

  • Відкриття великого депозиту у банку. 100 тисяч гривень — межа, за яку не можна переступати під час відкриття депозитного рахунку, якщо ви хочете отримувати субсидію. Також держава зверне увагу на отримувача субсидії, якщо вони придбали облігації на таку суму.
  • Борги з ЖКП. Субсидія не є індульгенцією, тому рахунки потрібно оплачувати. Якщо ви маєте заборгованість більше трьох місяців, субсидійні кошти змусять повернути до бюджету.

Субсидія. Фото: скрін youtube
Субсидія. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще
  • Великі покупки. Якщо ви витрачаєте на придбання готівкової або безготівкової валюти або банківських металів на 50 тисяч гривень, купуєте новенький автомобіль або нерухомість, отже, здатні і за комуналку заплатити. Субсидії у цьому випадку ви не отримаєте.
  • Помилка у декларації. Перевірте, чи всі доходи у вас вказані перед тим, як звертатися за субсидією. Якщо під час перевірки система виявить у вас приховані кошти, виплат не буде.
  • Заборгованість з аліментів. Якщо одержувач субсидії або інших членів сім'ї, зареєстрованих за адресою домогосподарства, має борг з виплати аліментів, держава не надає субсидії.

Виплати. Фото: Youtube
Виплати. Фото: Youtube

Нагадаємо, що субсидія для безробітних та хворих: у ПФУ назвали ключову умову.

Раніше ми повідомляли, що комунальники пішли на компроміс із боржниками: відключення можна уникнути.