Великі мережі супермаркетів встановили нові ціни на макарони, сардельки та батон. Скільки доведеться заплатити за популярні продукти у першій половині березня, показують дані моніторингу на порталі "Мінфін".

Навіть найпростіші продукти коштують українцям досить дорого. Ціни на них періодично переглядають, але частіше у бік збільшення. Наприклад, макарони, сардельки та батон у першій половині березня дещо додали у вартості.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціни на макарони

Швидкого подорожчання не відбулося, але все ж таки за популярний продукт доведеться платити більше. Середній цінник на макарони пір'я збільшився з 27,97 до 28,10 гривні за кілограм. Вартість товару варіюється від 22,89 до 40,90 гривні залежно від торгової мережі.

Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін
Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Ціни на сардельки

Сардельки "Алан Женевські" із сиром у середньому продаються по 345,25 гривні за кілограм, а це більш ніж на гривню дорожче, якщо порівнювати з минулим місяцем. Водночас сардельки "Ятрань" молочні коштуватимуть майже на 9 гривень дешевше – 106,97 гривні за кіло.

Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін

Ціни на хліб

Батон "Дніпровський" пшеничний додав у ціні понад 50 копійок та продається в середньому по 13 гривень за 500 грам. Батон "Київський Нарізний" трохи подешевшав - 26,20 гривні за 500 грамів.

Ціни на хліб. Фото: скрін Мінфін
Ціни на хліб. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, м'яса в раціоні поменшає: експерти закликають готуватися до підвищення цін на свинину.

Також наш портал інформував, яблука від 17 грн, а банани по 70: українські супермаркети оновили цінники на "вітамінки".

Крім того, ми писали, ціни під питанням: торговельну угоду з Туреччиною може перевернути ринок українських продуктів.