Через тривалі блокування кордонів поляками та не здатність наших політиків урегулювати проблему, витрати українців зростуть. Якщо виникне дефіцит певних товарів, то постачальники компенсують це збільшенням ціни.

Про це зазначає депутат Олег Синютка.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Нардеп пояснює, що неспроможність українських дипломатів вирішити ситуацію на кордоні, спровокує зростання цінників на продукти в українських супермаркетах:

"Це призведе до зростання цін, тому що певний дефіцит товарів, якщо він виникає, зазвичай компенсується зростанням цін. Ми розуміємо, що навіть можливо і не домінуюча, але досить серйозна частина українського експорту, яка сьогодні проходить через польський кордон, припиниться, а це зниження і так невеликої валютної виручки", — розповідає Олег Синюта.

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Він зазначає про те, що Польща це сильний партнер для України, однак зараз вона захищає свої інтереси.

Продукти у супермаркеті / фото: Freepik
Продукти у супермаркеті / фото: Freepik

Чиновник вважає, що Польща зараз сконцентрована на місцевих виборах і Україні потрібно домовлятися із сусідньою країною опираючись саме на цей факт.

"Ми не можемо не враховувати, що Польща перебуває напередодні кампанії місцевих виборів. Не бачити цього, не розуміти — це припуститися помилки", — додав політик.

Раніше портал Знай повідомляв, нові ціни на макарони, сосиски та яйця мотивують сідати на дієту: задоволення не з дешевих.

Також наш портал інформував, від таких цін пропадає апетит: чому овочі в Україні стають на вагу золота.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, хто собі може таке дозволити: українців шокували новими цінами на ковбасу, сир та яйця.