Напад росії на Україну змусив багатьох переїжджати зі своїх будинків, рятуючи життя від куль і ракет.

Поспіхом українці залишили трудові книжки на тимчасово окупованих територіях.

Скрін, відео YouTube трудова книжка
Скрін, відео YouTube трудова книжка

Переселенці зіткнулися з проблемою неможливості підтвердити свій досвід та стаж роботи. У Міністерстві реінтеграції наголошують, що підтвердити робочий стаж вимушено переміщеним особам, у яких трудова книжка залишилася в окупації, можна онлайн.

Повідомляється, що у системі Пенсійного фонду дані про періоди роботи зберігаються з 2000 року. Тому можна створити електронну трудову книжку, звернувшись на сайт Фонду.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Трудова книжка, facebook.com/gazetaPK
Трудова книжка, facebook.com/gazetaPK

Для цього необхідно "зайти" до порталу електронних послуг, авторизуватися у вибраному електронному сервісі за допомогою електронного підпису або BankID. Далі слід перейти в меню "Комунікації з ПФУ" та вибрати "Запит на отримання електронних документів".

З типів звернення вибрати "Витяг з ЕТК", заповнити інші додаткові поля, підписати та направити звернення. - уточнюють у Мінреінтеграції.

Ознайомитися з інформацією про періоди роботи та завантажити документ на пристрій можна буде за кілька хвилин у розділі "Мої звернення".

Нагадаємо, що працюючи все життя заробили мізерні виплати: чому у людей похилого віку крихітні пенсії.

Раніше ми повідомляли, що ПФУ застеріг від втрати страхового стажу: зробіть це якщо хочете на пенсію.

Також стало відомо, що роками не працювали , а стаж нарахують: до ПФУ розповіли, кому пощастить.