З початку повномасштабного вторгнення на ринку праці збільшилась кількість вакансій та піднялись заробітні плати. За статистикою, ринок праці оновився майже повністю. В Тoday.ua написали про найбільш високооплачувані спеціальності навіть в умовах явної економічної кризи.

За даними сервісу з пошуку роботи, середня заробітна плата по країні становить 19500 гривень. Проте зросли не лише зарплати, але і вимоги до потенціальних працівників. Наприклад, у всіх вакансіях вказують обов’язкове знання англійської мови.

Роботодавці, фото: varash.info
Роботодавці, фото: varash.info

Де пропозицій найбільше

Найбільше вакансій опубліковано у Рівненській, Хмельницькій, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях. Але лідером незмінно є Київська область.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Найбільший приріст останнім часом проявили вакансії "Охорона та безпека", за рахунок публікації вакансій ЗСУ. А попит у минулому місяці продемонстрували такі вакансії як: фінансовий аналітик, корекційний педагог, сервісний інженер, прессекретар, флорист, масажист, графічний дизайнер та інші. А найбільше вакансій для фахівців із сфери продажу, адміністраторів, кухарів тощо.

робота за ноутбуком, фото: Pxhere
робота за ноутбуком, фото: Pxhere

Максимальну заробітну плату пропонують у сфері інформаційних технологій та оборони.

Серед професій у цивільному світі найбільше пропонують:

  • Рихтувальникам -40 000 гривень;
  • Медіабаєрам – 47500 гривень;
  • Водіям-міжнародникам – 45000 гривень;
  • Зубним технікам – 36250 гривень;
  • Керамістам – 42500 гривень.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, клієнти "Ощадбанку" обурені щомісячними списаннями: "Ніяк не відключити"

Раніше наш портал інформував, витрати на комуналку зростуть: частину українців попередили про подорожчання послуг

Також портал Знай повідомляв, гаманці спорожніють ще сильніше? Українців може очікувати підвищення тарифів на проїзд