Валютний ринок на середині лютого буде досить контрольованим. Однак ситуація залежатиме від строків надходжень допомоги. Про ситуацію з курсом валют розповів банкір Тарас Лєсовий в інтерв'ю канал 24.

Він зауважив, що, наступного тижня, ситуація з валютою буде напряму залежати від плану НБУ стосовно стримування надмірного попиту на міжнародному банку. На такі потреби потрібен бюджет 2-3 мільярди доларів на місяць.

Валюта. Фото: скрін youtube
Валюта. Фото: скрін youtube

"Так само як і протягом всього періоду дії режиму "керованої" гнучкості формування курсів на готівковому ринку залежатиме від курсу міжбанку. Крім того, протягом тижня на ринку можливі часті та різнобічні курсові коливання. Ринок, за великим рахунком, вже пристосувався до цього явища", – відповів Лєсовий на питання стосовно стану ринку сьогодні.

Долари. Фото: скрін youtube
Долари. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили В Україні підвищать ще один комунальний тариф Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Також він відмітив основні риси ринку валют на наступному тижні:

  • Долар на наступному тижні буде коливатись від 37,5 гривень до 38,5 гривень, євро буде коштувати 40-42 гривні;
  • Зміни курсу на міжбанку не будуть перевищувати 0,2 гривні;
  • На міжбанку різниця між купівлею та продажем валют буде залишатись на невеликому рівні. На готівковому ринку становитиме 0,5 гривень, а в обмінниках аж 1 гривню.

Обмін валют. Фото: Знай.UA
Обмін валют. Фото: Знай.UA

Курс валюти залежить від допомоги, яка буде надходити нам. Євросоюз вже ухвалив 4 річну підтримку у розмірі 50 мільярдів євро. Тепер головне, щоб графік постачання збігався з потребами – 37 мільярдів доларів на рік. Тобто, можна припустити що ситуація на ринку буде стабільною, звичайно, якщо не втрутиться якийсь рішучий чинник.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, американські гірки чи фіксований курс: в Нацбанку розповіли, що буде з доларом в 2024 році

Раніше наш портал інформував, гривня здасть позиції? Українців попередили про можливе зростання курсу долара

Також портал Знай повідомляв, долар хитатиме? До яких перепадів курсу слід готуватись українцям