Деякі пенсіонери можуть отримати щедрий бонус, який дорівнює розміру майже річної пенсійної виплати. Хто має право на таку доплату, йдеться у матеріалі інформаційного порталу "На пенсії".

В Україні пенсіонери, крім основної виплати, можуть отримувати надбавки, доплати та інші бонуси за особливі заслуги або статус. Зокрема, деякі українці мають право на одноразову виплату у розмірі 10-ти місячних пенсій.

Пенсія. Фото: Youtube
Пенсія. Фото: Youtube

Для отримання такого бонусу людина повинна мати достатню кількість страхового стажу на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років. Факт роботи має бути підтверджено документально.

При цьому робота повинна продовжуватися в установах державної або комунальної форми власності, а на день досягнення пенсійного віку людина має бути на посаді, яка дає право на отримання одноразової допомоги.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних
Показати ще

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

За дотримання всіх умов грошову допомогу у розмірі 10 місячних пенсій буде призначено на дату прийняття рішення про призначення людині пенсії.

Варто нагадати, що вже у березні цього року українцям проіндексують пенсії. Середній розмір підвищення виплат становитиме приблизно 13%.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, з кожним роком вийти на пенсію буде важче: у ПФУ повідомили про важливі для українців зміни.

Також наш портал інформував, українців чекають зміни в отриманні субсидії: хто може залишитися без допомоги у 2024 році, якщо не подасть заяву.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, до 30260 гривень на місяць: у Кабміні спрогнозували як збільшуватимуться зарплати українців протягом трьох років.