Люди скаржаться, що квитанції їм не приходять в паперовому вигляді і вони неодноразово зверталися з цим питанням до комунальників.

Про те як виправити цю ситуацію розповіли на сторінці Комунального концерну "Центр комунального сервісу". За словами експертів в такому випадку можна використовувати електронну платіжку.

Платежки за воду. Фото: скрін youtube
Платежки за воду. Фото: скрін youtube

Електронний рахунок не потрібно чекати, а завантажити його можна самостійно. Окрім цього він має ряд інших переваг:

1) сплатити його можна в Особистому кабінеті

Популярні новини зараз
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

2) турбота про довкілля

3) можливість зберігати платіжки на комп'ютері

4) обирати будь-яку платіжну систему без комісії.

В електронному рахунку вказується така ж інформація як і в паперовому. Це дані про обсяг споживання, нарахування, перерахунок, відомості про оплату та суму до сплати в розрізі послуг, тарифи, вартість та інформацію про вузли розподільного обліку води і тепла (квартирні лічильники), як і паперовий рахунок-повідомлення.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Важливо пам'ятати, що рахунок в паперовому та електронному варіанті має однакову юридичну силу. Якщо користувач відмовився від доставки в поштову скриньку, то він завжди може поновити цю послугу. Для цього достатньо звернутися із заявою дистанційно або особисто в сервісний центр та надати документи, що підтверджують особу та право володіння/користування житловим приміщенням.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, платіжки за воду: як не платити, якщо у квартирі ніхто не мешкає

Раніше портал Знай інформував, в "Нафтогазі" показали, як отримати пільги, якщо вони не приходять: "Просто скажіть..."

Також наш портал повідомляв, вода, тепло та електрика: як у 2024 році в Україні зміняться тарифи на комуналку