У Дніпрі вже зараз починають приймати в садок нових малюків, але не всі з них зможуть потрапити в заклад. 

Про це повідомляє інформаційний портал Рoliteka.

Тепер щоб дніпрянам віддати свою дитину в дитячий садок, її необхідно зареєструвати в електронну чергу. Фахівці радять це робити як тільки малюк народиться, адже першими зараховують дітей пільгових категорій.

Прекрасна новина!

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

Дивовижний порятунок зниклої дівчинки: собаки вийшли на слід дитини, яку шукали всім містом

Хрещення Господнє 2020: чого в жодному разі не можна робити в свято

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Тепер  Знай.ua  стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!


В 2019 році в електронній черзі стоїть близько 9 тисяч малюків, але з них місця зможуть отримати близько 7 тисяч. Тим дітям, яким не вистачило місця, зарахують в інше дошкільне місце.


У вересні крім звичайних груп у 17 дитячих закладах будуть працювати інклюзивні групи. Їх будуть відвідувати 24 дитини, а вихователю буде допомагати асистент.

А ще в 77 дитячих садках працюють 239 спеціальних груп, які приймають дітей з різними захворюваннями: ранні форми туберкульозу, захворювання дихальної, серцево-судинної систем, органів травлення, проблеми зі слухом, зором, розвитком інтелекту, опорно-руховим апаратом або психічним здоров'ям.

Нагадаємо, що 30 серпня виповнюється рівно 15 років з моменту старту будівництва мостових переходів через Дніпро в Запоріжжі. 

Як повідомляв  Знай.ua школярам Дніпра пропонують відмовитися від букетів, щоб врятувати життя. 

 Знай.ua писав, що в цьому році для того, щоб потрапити в школу або садок потрібно мати щеплення.