Літо — найкращий час для відпочинку, але не всі знають, що правильне оформлення відпустки може навіть підвищити заробітну плату. Розберемо, як це зробити правильно і згідно з українським законодавством.

Всі працівники, включаючи тих, хто працює за трудовим договором ФОП, мають право на відпустку. Це регулюється Конституцією, Кодексом законів про працю України, Законом "Про відпустки" та іншими нормативними актами. Винятком є особи, які працюють за цивільноправовими договорами, та приватні підприємці — їм відпустка не надається.

Відпустка, скріншот: YouTube
Відпустка, скріншот: YouTube

В Україні існує кілька видів відпусток:

Щорічні відпустки — основна та додаткові (через шкідливі умови праці, навчання, особливий характер роботи тощо).

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Творчі відпустки — для завершення дисертацій, написання книг і підручників.

Соціальні відпустки — пов'язані з вагітністю та пологами, доглядом за дитиною, усиновленням тощо.

Відпустки без збереження заробітної плати — за згодою сторін або обов'язкові, надані певним категоріям населення.

Основна щорічна відпустка становить не менше 24 календарних днів на рік, але деякі категорії працівників мають право на довшу відпустку:

  • Педагогічні та наукові працівники — до 56 днів.
  • Особи віком до 18 років — 31 день.
  • Особи з інвалідністю I та II груп — 30 днів.
  • Особи з інвалідністю III групи — 26 днів.

При роботі в шкідливих умовах додаються додаткові дні за кожні два відпрацьовані роки.

Працівники, які щойно приєдналися до компанії, можуть піти у відпустку лише через пів року безперервної роботи. Надалі відпустка надається згідно з графіком, узгодженим на початку року.

Якщо в графіку зазначено тільки місяць, працівник має подати заяву на відпустку не пізніше, ніж за три тижні до її початку. Відпустку можна ділити на частини, але одна з них має бути не меншою за 14 днів.

Якщо правильно розрахувати час відпустки, можна отримати додаткові виплати. Наприклад, відпустка, що припадає на кінець одного місяця і початок наступного, дозволяє отримати відпускні за обидва місяці, що може збільшити загальний дохід за цей період.

Нагадаємо, Українцям пояснили, як виїхати за кордон, щоб не "розвернули"

Раніше ми розповідали, що В Україні хочуть надати шалені привілеї англійській мові: що це значить для кожного

Також, Запамʼятайте самі і передайте бабусі: як не "клюнути" на онлайн шахрайство