Згідно з даними, опублікованими на порталі Мінфін, ціни на картоплю, капусту та цибулю істотно зменшилися порівняно з минулим роком.

Молода картопля, один із найпопулярніших овочів, стала значно дешевшою. Середня ціна на неї зараз становить 28,05 грн за кілограм, що майже вдвічі менше порівняно з минулим роком, коли картопля коштувала 53,49 грн за кілограм. Деякі супермаркети пропонують ще привабливіші ціни. Наприклад, у мережі Новус молоду картоплю можна придбати за 24,99 грн за кілограм.

овочі на ринку, фото Pxhere
овочі на ринку, фото Pxhere

Ціна на молоду капусту також значно знизилася. Якщо раніше за кілограм цього овочу потрібно було заплатити 28,85 грн, то зараз її можна придбати лише за 9,69 грн за кілограм. Таке різке падіння цін робить капусту дуже привабливою для споживачів, особливо враховуючи її корисні властивості та широку застосовність у кулінарії.

Молода цибуля, яка є важливою складовою багатьох українських страв, також суттєво подешевшала. Станом на 29 червня, її ціна знизилася з 48,26 грн до 17,16 грн за кілограм. Це дозволяє споживачам заощаджувати на повсякденних покупках і робить цей овоч ще доступнішим.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Зниження цін на молоді овочі обумовлене кількома факторами. Перш за все, цього року відзначається гарний врожай, що збільшує пропозицію на ринку. Крім того, покращилася логістика постачання продукції, що дозволяє швидше доставляти свіжі овочі до магазинів і ринків.

Нагадаємо, Смачно поїсти тепер надто дорого: супермаркети встановили нові ціни на буженину, сир та ковбасу

Раніше ми розповідали, що Набіжить добряча сума: скільки грошей доведеться витратити на зарядку повербанку після подорожчання світла

Також, Баночка у 200г - по 52 гривні: супермаркети оновили ціни на шпроти, сардини та кабачкову ікру