Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які під час походу в магазин чи ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є дуже важлива інформація.
Справа у тому, що великі українські супермаркети оновили цінники на популярні продукти харчування для приготування яєчні. Варто відразу відзначити той факт, що під кінець червня супермаркети змінили ціни на олію та курячі яйця.
Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Жінка купує соняшникову олію
Жінка купує соняшникову олію

Так, у червні підвищилася вартість деяких базових продуктів на полицях супермаркетів. Зазначимо, що олія подорожчала незначно, а ось яйця додали в ціні трохи більше.

Вартість олії

Зокрема, якщо порівнювати з минулим місяцем, станом на 27 червня середня вартість соняшникової олії Олейна рафінована подорожчала з 56,06 грн до 57,27 грн за 850 мл. Ті, хто віддають перевагу торговій марці Щедрий Дар рафінована, можуть придбати її на кілька копійок дешевше – 60,03 грн. за 850 мл.

Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin
Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin

Вартість курячих яєць

А ось курячі яйця "Квочка" подорожчали з 37,85 грн до 41,5 грн за десяток. Найдорожче обійдуться і Ясенсвіт – 40,20 грн., замість 38,51 грн. за десяток. За 30 штук таких самих яєць доведеться віддати 118,05 грн (у травні було 115,04 грн).

Ціни на яйця курячі, скріншот: Minfin
Ціни на яйця курячі, скріншот: Minfin