Коли Ви готуєтеся виїхати з дому на тривалий період часу або навіть лише на кілька днів, варто пам’ятати про важливість перекриття газових кранив. Це не лише забезпечує Вашу власну безпеку, але й захищає ваше майно та навколишнє середовище від можливих негараздів.

Перекриття газових кранів перед виїздом є необхідною запобіжною мірою, оскільки витік газу може відбутися у будь-який момент вашої відсутності.

Газовики. Фото: скрін youtube
Газовики. Фото: скрін youtube

Газ, якщо його необережно відпускати, становить серйозну загрозу Вашому здоров’ю та безпеці Ваших сусідів. Він може викликати отруєння чи навіть вибух, що має потенціал створити небезпечну ситуацію.

Щоб перекрити газовий кран, потрібно ручку повернути в горизонтальне положення, що перпендикулярно трубі. Це припиняє подачу газу і зменшує ризик витоку. Важливо регулярно перевіряти, чи всі крани належним чином закриті, перш ніж вирушити з дому.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Газова колонка / фото: MOYO
Газова колонка / фото: MOYO

Загалом, ваша уважність і відповідальність у таких питаннях можуть врятувати життя і майно. Не забувайте про це просте, але критично важливе правило, коли готуєтеся до від’їзду.

Також наш портал інформував, не виплатити й за все життя: за що газовики можуть виписати півмільйонний штраф

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що безплатний газ на опалювальний сезон: кому з українців допоможуть пережити зиму

Вам буде цікаво дізнатися наслідки вам не сподобаються: "Газмережі" нагадали правило, яке не можна порушувати