Газовики регулярно проводять перевірки споживачів на предмет порушень і у деяких випадках домогосподарство може отримати дуже значний штраф.

Так, клієнта "Запоріжгазу" зобов'язали виплатити півмільйонний штраф за порушення правил обліку газу. Про це свідчить рішення Заводського районного суду Запоріжжя.

Газовики. Фото: скрін youtube
Газовики. Фото: скрін youtube

Працівники облгазу перевіряли стан газопроводу та під час огляду виявили у споживача одразу декілька серйозних порушень. По-перше, було зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу лічильника, а саме було пошкоджено пломбу у місці приєднання приладу обліку до газопроводу.

Крім того, газовики виявили несанкціонований газопровід, проведений шляхом прихованих заходів.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

У результаті фахівці компанії склали акт про порушення та акт-розрахунок неврахованого (донарахованого) обсягу та обсягу природного газу та його вартості. Сума вийшла значною – 519 765 гривень.

Суд став на бік оператора газорозподільної системи та визнав позовні вимоги повністю законними та обґрунтованими. Порушника зобов'язали виплатити вказану суму за крадіжку газу в повному обсязі.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, помилятися може кожен: як перевірити правильність переданих показників лічильника до отримання платіжки.

Також наш портал інформував, до ломбарду віднесете половину майна: як можуть оштрафувати за "скручений" газовий лічильник.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Газмережі" оновили правила для клієнтів: як тепер передавати показники та оплачувати платіжки.