Польща вже багато років залишається одним із найпривабливіших напрямків для українських трудових мігрантів. Стабільна економіка, зручне географічне розташування та культурна спорідненість роблять цю країну популярною для тих, хто шукає нові можливості для роботи. Щоб працевлаштування було легальним та комфортним, важливо знати основні моменти польського трудового законодавства.

Дозвіл на роботу

Для легальної роботи в Польщі українцям необхідно отримати дозвіл на роботу (zezwolenie na pracę). Це правило не стосується власників Карти поляка, студентів польських вишів, а також тих, хто має дозвіл на постійне проживання або перебуває в Польщі з гуманітарних причин.

Працівники в Польщі
Працівники в Польщі

Карта побиту

Якщо ви плануєте тривале перебування в Польщі, рекомендується оформити карту побиту (karta pobytu). Вона підтверджує ваш легальний статус і право на роботу, полегшуючи взаємодію з державними органами та роботодавцями.

Трудовий договір

Обов’язковою умовою працевлаштування є підписання трудового договору (umowa o pracę). Цей документ визначає права та обов’язки сторін, а також ключові умови праці, такі як робочий час, зарплата та відпустки.

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Робочий графік

Стандартний робочий тиждень у Польщі триває 40 годин, розподілених на 5 днів. Максимальна кількість робочих годин, включаючи надурочні, не повинна перевищувати 48 годин на тиждень.

Легальна робота у Польщі
Легальна робота у Польщі

Мінімальна заробітна плата

Польща має встановлену мінімальну заробітну плату, яка регулярно переглядається урядом. Це гарантує, що ви отримаєте не менше цієї суми за повний робочий день, незалежно від вашої посади чи досвіду.

Соціальне страхування

Роботодавець зобов’язаний зареєструвати вас у системі соціального страхування (ZUS) та сплачувати внески. Це забезпечує доступ до медичної допомоги, лікарняних, пенсійних виплат та інших соціальних гарантій.

Щорічна відпустка

Кожен працівник має право на оплачувану щорічну відпустку. Її тривалість залежить від стажу роботи та може становити від 20 до 26 днів на рік.

Додаткові вихідні

У разі важливих життєвих подій, таких як одруження, народження дитини або смерть близького родича, ви маєте право на додаткові вихідні дні.

Нагадаємо, Час збирати валізи і повертатись: серед поляків зростає невдоволення через підтримку українських біженців

Також, Через кордон не пустять: українцям, які їдуть до Польщі, оголосили важливе правило

Раніше ми розповідали, що Українські біженці у Швеції можуть жити на рівних з місцевими: що для цього потрібно