Експерти прогнозують, що впродовж літа до серпня вартість долара буде коливатися в межах 40-42 гривень за один долар. Це означає, що Національний банк України (НБУ) буде здійснювати втручання на валютному ринку, щоб забезпечити стабільність національної валюти.

Проте з початком осені і взимку ситуація може змінитися через декілька негативних факторів. Ілля Несходовський, експерт з економічних питань, вказує на такі важливі чинники, як негативний зовнішньоекономічний баланс та проблеми з електропостачанням.

Людина, яка міняє долари
Людина, яка міняє долари

Він попереджає, що ці аспекти можуть підштовхнути курс гривні вгору, можливо, до рівня 44 гривень за долар до кінця року. Ситуація ускладнюється військовим конфліктом та нестабільною політичною обстановкою, що також мають вплив на валютний ринок.

Враховуючи це, прогнозувати подальший розвиток ситуації стає складним завданням. Важливою є інформація від Олени Сосєдки, співзасновниці Concord Fintech Solutions, яка також не виключає можливості підвищення курсу долара через зовнішньоекономічні та політичні чинники.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Курс долара в Україні
Курс долара в Україні

Вона вбачає, що експортні можливості України та стан банківської системи також грають значну роль у формуванні валютного курсу.

Таким чином, прогнозування валютного курсу України залишається складною задачею, оскільки вона залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх чинників, що можуть значно вплинути на економічну ситуацію країни в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, валютні гойдалки чи повний штиль: що буде з доларом до кінця літа

Раніше ми писали про те, що відсутність світла порушує роботу банків та нерви громадян: як вирішити найчастіші проблеми

Крім того, Знай.ua повідомляв, українець налагодив бізнес на мертвій подрузі: продав інтимних фото на 150 тисяч