Відчутне зміцнення національної валюти є малоймовірним, але не виключається й зниження курсу долара нижче 40 гривень. Про це заявив економіст Данило Монін у коментарі "24 Каналу".

Експерт заявив, що за нинішніх умов курс американської валюти навряд чи опуститься нижче 40 гривень. Однак і таку можливість не виключає, оскільки курс долара в Україні перебуває в руках Нацбанку й регулятор може вдатися до "нелогічних дій".

Валюта. Фото: скрін youtube
Валюта. Фото: скрін youtube

"Хоча я вважаю, що падіння курсу нижче, ніж 40 гривень, малоймовірно, виходячи з поточних процесів, водночас все ж таки не виключаю такої нелогічної можливості", - заявив економіст.

Данило Монін нагадав, що у жовтні 2023 року Національний банк продавав понад 3 мільярди доларів на місяць на міжбанку, щоб зміцнити гривню. За його словами, не виключено, що регулятор піде на аналогічні дії наприкінці цього літа.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу
Показати ще

Курс долара. Фото: youtube
Курс долара. Фото: youtube

Що може бути із доларом до кінця року?

Керівник центру внутрішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень В'ячеслав Потапенко у коментарі "Суспільному" заявив, що експерти прогнозують поступове подорожчання долара до кінця 2024 року. Однак курс американської валюти не повинен перетнути позначку у 42 гривні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, війна – це дорого: українців закликали повернутися до реальності та радіти тарифам та курсу долара.

Також наш портал інформував, чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься в ціні через зростання тарифів та валютного курсу.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, платежі за комуналку залишаться "в законі": які ліміти встановить Національний Банк на банківські картки.