В Україні ще навесні провели масштабну індексацію пенсій, і до кінця 2024 року подібних перерахунків не заплановано. Проте деякі категорії пенсіонерів отримають доплати у липні. Про це свідчить інформація Пенсійного фонду.

Українські пенсіонери можуть отримувати різні доплати та надбавки до основної пенсії. Наприклад, особи, яким у липні виповниться 70 років, отримають вікову надбавку.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Ця виплата призначається автоматично та нараховується разом із пенсією. Розмір бонусу залежить від віку пенсіонера та змінюється кожні 5 років.

Наприклад, якщо у липні пенсіонеру виповнюється 70 років, то Пенсійний фонд автоматично дає надбавку у розмірі 300 гривень, яку він отримуватиме щомісяця протягом 5 років. Коли людина сягає 75-річчя, то надбавка збільшується ще на 156 гривень – до 456 гривень на місяць. Наступний етап підвищення з 80 років – до 570 гривень.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Отримання пенсії. Фото: скрін youtube
Отримання пенсії. Фото: скрін youtube

Важливо наголосити, що вікова надбавка надається не всім громадянам, які досягають встановленого віку. Цей грошовий бонус не передбачений для осіб, пенсія яких становить понад 10 340 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні до кінця 2024 року пенсіонери з "мінімалкою" отримуватимуть надбавки: хто у списку.

Також наш портал інформував, замість пенсії дадуть соцдопомогу: виживати доведеться на копійки, яких і на хліб не вистачить.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Пенсійний фонд дав українцям 14 днів на оновлення документів: інакше субсидії не буде.