В українських містах продовжують зростати тарифи на комунальні послуги. На цей раз подорожчання приготували мешканцям міста Тальне, що на Черкащині.

На facebook-сторінці Тальнівської міської територіальної громади повідомили про встановлення нових тарифів на операції з видалення та перевезення побутових відходів.

Вивіз сміття, скріншот: YouTube
Вивіз сміття, скріншот: YouTube

Підприємство, яке надає послуги населенню, вже з 1 липня 2024 року працюватиме за новими розцінками.

Будуть встановлені такі тарифи:

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще
  • операції з видалення побутових відходів – 190,75 гривні за кубометр;
  • операції з перевезення побутових відходів юридичними особами – 355,88 гривні за кубометр;
  • операції з перевезення побутових відходів фізичними особами (населенням) – 311,40 гривні за кубометр.

Вивіз сміття, скріншот: YouTube
Вивіз сміття, скріншот: YouTube

Таким чином, плата за вивезення побутових відходів для мешканців багатоквартирних становитиме 51,90 гривні за особу на місяць за норми накопичення 2 кубометри на рік.

Населення, яке проживає у приватних будинках, платитиме по 54,50 гривні на одну особу на місяць за норми накопичення 2,1 кубометра на рік.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, космічні платіжки – найкращий мотиватор: новий тариф на світ має "перевиховати" споживачів.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, ми писали, може подорожчати ще одна важлива послуга: комунальники назвали причину.