В Україні продовжують підвищувати тарифи на комунальні послуги, зокрема на холодну воду в Вигодянській територіальній громаді Одеської області. Це призведе до зростання платіжок для частини мешканців на приблизно 250 гривень щомісяця.

Місцева влада пояснює таке рішення необхідністю адаптації тарифів до сучасної економічної ситуації. Зокрема, зазначається, що підвищення цін обумовлене рядом факторів, таких як зростання вартості електроенергії, паливно-енергетичних ресурсів, запчастин для обладнання водоканалу, а також збільшення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

вода
вода

Водоканал місцевої територіальної громади вже провів розрахунки, згідно з якими вартість води зросте майже на 90%, піднімаючись з 20,11 до 38,39 гривні за кубометр.

Також важливо відзначити, що без наявності лічильника споживачам доведеться платити удвічі більше - 250 і 500 гривень на місяць на одну особу відповідно.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

вода з крана
вода з крана

Для бюджетних установ запропонований тариф становитиме 25,64 гривні за кубометр, а для приватних підприємств та організацій - 32,51 гривні за кубометр.

Таким чином, зростання тарифів на водопостачання відображає загальні економічні та соціальні виклики, з якими стикається місцева громада.

Нагадаємо, як заощадити на воді: прості кроки для зменшення рахунків

Раніше ми писали про те, що якщо не хочете переплачувати за гарячу воду: у "Київтеплоенерго" дали пораду споживачам

Вам буде цікаво дізнатися воду доведеться економити: нові тарифи вивернуть кишені - майже на 60% дорожче