З червня деякі споживачі платитимуть за централізоване водопостачання та водовідведення за новими тарифами. Подорожчання становить майже 60%.

Нові розцінки на послуги діятимуть для клієнтів "Полтававодоканал". Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Водопостачання. Фото: скрін youtube
Водопостачання. Фото: скрін youtube

У Полтаві ціни на холодну воду та каналізацію піднімають одразу на 57%. Платити більше доведеться з 1 червня 2024 року. Однак подорожчання торкнеться не всіх категорій споживачів.

Якими будуть тарифи:

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів ПриватБанк встановлює обмеження на зняття готівки: що радять клієнтам Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Комуналка забере всю зарплату: українців попередили про перегляд одразу двох тарифів
Показати ще
  • холодна вода – 27,75 гривні за кубометр;
  • каналізація – 25,29 гривні за кубометр.

Платити за збільшеним тарифом доведеться виключно юридичним особам. Населення подорожчання не торкнеться.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що раніше тарифи для підприємств і населення були встановлені на одному рівні. Водопостачання коштувало 16,48 гривні за кубометр, а за водовідведення платили 17,28 гривні за кубометр.

Про наміри провести перерахунок тарифів для населення регулятор поки що не заявляв.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, після трирічної "паузи" в Україні хочуть переглянути тарифи на воду: як зміниться платіжки.

Також наш портал інформував, українці залишаться без субсидій навіть влітку: кому з громадян нізащо не отримати допомогу від держави.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, ви подивіться на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень.