Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важлива інформація. В Україні продовжують зростати тарифи на комунальні послуги. Важливе питання – чи варто чекати на підвищення тарифу на газ у липні. На цей раз наші читачі дізнаються, скільки доведеться платити за блакитне паливо.

Нещодавно в Україні підвищили тариф на електроенергію, а ним у деяких регіонах підвищили тариф на воду та квартплату. Чи варто чекати на підвищення тарифу на газ найближчим часом?

Постачальники газу вирішили не переглядати тарифу на блакитне паливо — його вартість залишиться фіксованою до 30 квітня 2024 року. За кубометр газу українці сплачуватимуть від 7,70 до 9,99 гривні за кубометр. Про це стало відомо завдяки інформації від консультаційного центру "ГазПравда".

Тарифи постачальників, інфографіка: "ГазПравда"
Тарифи постачальників, інфографіка: "ГазПравда"

Ціна залежить від постачальника газу:

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Єру Людям" - 7,70 гривні за кубометр;
"Енерджі Трейд Груп" - 7,799 гривні за кубометр;
"Нафтогаз Україна" - 7,96 гривні за кубометр;
"Тернопільоблгаз Збут" – 7,96 гривні за кубометр;
"Прикарпат Енерго Трейд" - 7,98 гривні за кубометр;
"Полтавагаз Збут" - 7,99 гривні за кубометр;
"Галнафтогаз" - 7,99 гривні за кубометр;
"Львівенергозбут" - 8,20 гривні за кубометр.

Постачальники "Єру Людям" та "Галнафтогаз" вказали кінцевою датою тарифу не кінець квітня 2025 року, а кінець серпня 2024-го.

Тарифи на газ Фото: скрін youtube
Тарифи на газ Фото: скрін youtube

Однак для 98% споживачів газу його постачає компанія «Нафтогаз», а отже, тариф буде незмінним до кінця квітня наступного року.

Нагадаємо, за це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо.

Раніше повідомлялося, що в Україні відновили "газові" перевірки, пішли великі штрафи: кому варто турбуватися.

Також, скільки доведеться платити за газ у 2024: сум, як із водою, світлом та квартплатою.